LOGO1

2019 04 10 Blogkommoton.gr 2

1ο Θέμα: Καρέ. Αποτελέσματα.

Πρόεδρος κριτών για το Θέμα «Καρέ»: ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ.

Apotelesmata 1 Kare 20192

Μετά από σύσκεψη του διευθυντή οργάνωσης των διαγωνισμών κ. Γλυδοπούλου Χριστόφορου με επιτροπή των καθηγητών όλων των σχολών που συμμετείχαν στον διαγωνισμό, απεφάνθη ότι για τη καλύτερη διασφάλιση των αντικειμενικών αποτελεσμάτων θα ήταν η κριτική επιτροπή να απαρτίζεται από διακεκριμένους επαγγελματίες κομμωτές η και με καθηγητές σχολών με τον όρο να μην έχουν παιδιά σπουδαστές των σχολών τους, που διαγωνίζονται στο θέμα που εκείνοι θα κρίνουν.

Ο καλλιτεχνικός διευθυντής Γεώργιος Μυλωνάς και ο διευθυντής οργάνωσης των διαγωνισμών κ. Γλυδόπουλος Χριστόφορος θέλουν να ευχαριστήσουν όλους τους καθηγητές των σχολών που συνεργάστηκαν με τη διοργάνωση και ιδιαιτέρως τους επαγγελματίες κομμωτές που ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμα.

Παραθέτουμε τους καθηγητές των σχολών.

ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΜΑΝΟΣ: Δημόσιο ΙΕΚ Λιβαδιάς «Γραμματεία»

ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ: ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ Κέντρο Δια Βίου Μάθησης

ΒΑΚΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: MASTER’S HAIR

ΓΙΑΡΕΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ: Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΗ ΓΙΟΛΑΝΤΑ: ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ

ΓΟΥΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ: DATA TYPE ΚΔΒΜ2

ΚΟΒΑΝΗ ΓΙΟΥΛΗ: ΕΠΑΛ Λιβαδιάς «Γραμματεία»

ΚΟΣΜΑ ΝΟΤΑ: ΙΕΚ ΟΑΕΔ Αγρινίου «Γραμματεία»

ΛΙΤΣΑΡΔΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ: ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ Κέντρο Δια Βίου Μάθησης

ΜΑΝΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας

ΡΕΝΑ ΚΟΡΚΙΔΟΥ: 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου

ΣΤΑΘΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

Παραθέτουμε τους επαγγελματίες κομμωτές.

ΚΟΣΤΟΓΙΑΝ ΑΣOΤ

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΒΑΝΙΑ

ΚΑΡΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΛΗΡΗΣ ΣΑΚΗΣ

ΝΙΖΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΓΟΥΡΟΣ ΣΑΚΗΣ

ΣΚΛΑΒΕΝΊΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΟΥΡΚΟΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΤΣΑΓΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

 

Γραμματεία:

ΚΟΣΜΑ ΝΟΤΑ

ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΜΑΝΟΣ

ΚΟΒΑΝΗ ΓΙΟΥΛΗ

 

Committee:

ΚΟΣΤΟΓΙΑΝ ΑΣOΤ

ΣΓΟΥΡΟΣ ΣΑΚΗΣ

ΤΟΥΡΚΟΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

 

Mετά από κλήρωση κριτές:

ΓΟΥΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΑΡΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΝΙΖΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΚΛΑΒΕΝΊΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (1): ΓΟΥΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ DATA TYPE ΚΔΒΜ2

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01 Bronitska Malhozhata 27 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 Ριζοπούλου Ελένη Θεοδώρα 26 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03 Πιστιόλας Ιωάννης 28 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04 Στουραϊτου Κλειώ 29 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05 Cornea Dorina 30 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06 Μάλαμα Ελένη 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08 Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (2): ΚΑΡΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κομμωτής

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01 Bronitska Malhozhata 27 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 Ριζοπούλου Ελένη Θεοδώρα 26 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03 Πιστιόλας Ιωάννης 30 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04 Στουραϊτου Κλειώ 29 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05 Cornea Dorina 28 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06 Μάλαμα Ελένη 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08 Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (3): ΝΙΖΑΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Κομμωτής

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01 Bronitska Malhozhata 25 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 Ριζοπούλου Ελένη Θεοδώρα 26 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03 Πιστιόλας Ιωάννης 29 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04 Στουραϊτου Κλειώ 28 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05 Cornea Dorina 30 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06 Μάλαμα Ελένη 27 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08 Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (4): ΣΚΛΑΒΕΝΊΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κομμωτής

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01 Bronitska Malhozhata 30 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 Ριζοπούλου Ελένη Θεοδώρα 27 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03 Πιστιόλας Ιωάννης 29 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04 Στουραϊτου Κλειώ 28 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05 Cornea Dorina 26 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06 Μάλαμα Ελένη 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08 Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (5): ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κομμωτής

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01 Bronitska Malhozhata 25 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 Ριζοπούλου Ελένη Θεοδώρα 28 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03 Πιστιόλας Ιωάννης 29 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04 Στουραϊτου Κλειώ 27 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05 Cornea Dorina 30 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06 Μάλαμα Ελένη 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08 Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας

 

ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ ΚΑΡΕ.

1ο Θέμα: Καρέ.

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01 Bronitska Malhozhata 134 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 Ριζοπούλου Ελένη Θεοδώρα 133 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03 Πιστιόλας Ιωάννης 145 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04 Στουραϊτου Κλειώ 141 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05 Cornea Dorina 144 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06 Μάλαμα Ελένη 125 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08 Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 125 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας

 

Γενική κατάταξη στο Καρέ.

01ος Πιστιόλας Ιωάννης 145 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου

02η  Cornea Dorina 144 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου

03η Στουραϊτου Κλειώ 141 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας

04η Bronitska Malhozhata 134 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

05η Ριζοπούλου Ελένη Θεοδώρα 133 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου

06η Μάλαμα Ελένη 125 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ

06η  Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 125 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας

--------------------------------------------

Apotelesmata 1 Kare 20193

Περισσότερες πληροφορίες - Διευκρινίσεις για την οργάνωση του διαγωνισμού στα τηλέφωνα: 2130303057 & 6993226330 Γλυδόπουλος Χριστόφορος.

Apotelesmata 1 Kare 20194

Καλλιτεχνικός διευθυντής διαγωνισμού: Milonas Giorgos

Διεύθυνση επικοινωνίας & Οργάνωσης: Xristoforos Glidopoylos