LOGO1

2019 04 10 Blogkommoton.gr 2

2ο Θέμα: Ανδρικό πορτραίτο. Αποτελέσματα.

Πρόεδρος κριτών για το Θέμα «Ανδρικό πορτραίτο»: ΚΑΡΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ.

Apotelesmata 2 Ant Pot 20192

Μετά από σύσκεψη του διευθυντή οργάνωσης των διαγωνισμών κ. Γλυδοπούλου Χριστόφορου με επιτροπή των καθηγητών όλων των σχολών που συμμετείχαν στον διαγωνισμό, απεφάνθη ότι για τη καλύτερη διασφάλιση των αντικειμενικών αποτελεσμάτων θα ήταν η κριτική επιτροπή να απαρτίζεται από διακεκριμένους επαγγελματίες κομμωτές η και με καθηγητές σχολών με τον όρο να μην έχουν παιδιά σπουδαστές των σχολών τους, που διαγωνίζονται στο θέμα που εκείνοι θα κρίνουν.

Ο καλλιτεχνικός διευθυντής Γεώργιος Μυλωνάς και ο διευθυντής οργάνωσης των διαγωνισμών κ. Γλυδόπουλος Χριστόφορος θέλουν να ευχαριστήσουν όλους τους καθηγητές των σχολών που συνεργάστηκαν με τη διοργάνωση και ιδιαιτέρως τους επαγγελματίες κομμωτές που ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμα.

Παραθέτουμε τους καθηγητές των σχολών.

ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΜΑΝΟΣ: Δημόσιο ΙΕΚ Λιβαδιάς «Γραμματεία»

ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ: ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ Κέντρο Δια Βίου Μάθησης

ΒΑΚΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: MASTER’S HAIR

ΓΙΑΡΕΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ: Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΗ ΓΙΟΛΑΝΤΑ: ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ

ΓΟΥΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ: DATA TYPE ΚΔΒΜ2

ΚΟΒΑΝΗ ΓΙΟΥΛΗ: ΕΠΑΛ Λιβαδιάς «Γραμματεία»

ΚΟΣΜΑ ΝΟΤΑ: ΙΕΚ ΟΑΕΔ Αγρινίου «Γραμματεία»

ΛΙΤΣΑΡΔΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ: ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ Κέντρο Δια Βίου Μάθησης

ΜΑΝΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας

ΡΕΝΑ ΚΟΡΚΙΔΟΥ: 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου

ΣΤΑΘΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

Παραθέτουμε τους επαγγελματίες κομμωτές.

ΚΟΣΤΟΓΙΑΝ ΑΣOΤ

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΒΑΝΙΑ

ΚΑΡΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΛΗΡΗΣ ΣΑΚΗΣ

ΝΙΖΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΓΟΥΡΟΣ ΣΑΚΗΣ

ΣΚΛΑΒΕΝΊΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΟΥΡΚΟΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΤΣΑΓΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

 

Γραμματεία:

ΚΟΣΜΑ ΝΟΤΑ

ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΜΑΝΟΣ

ΚΟΒΑΝΗ ΓΙΟΥΛΗ

 

Committee:

ΚΟΣΤΟΓΙΑΝ ΑΣOΤ

ΣΓΟΥΡΟΣ ΣΑΚΗΣ

ΤΟΥΡΚΟΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

 

Mετά από κλήρωση κριτές:

ΤΣΑΓΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΚΑΡΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΛΗΡΗΣ ΣΑΚΗΣ

ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΒΑΝΙΑ

ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΗ ΓΙΟΛΑΝΤΑ

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (1): ΤΣΑΓΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Κομμώτρια

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01 Κοκκώνης Πέτρος 25 1ο ΕΠΑΛ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 Αντωνίου Πασχάλης 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03 Κατσέλης Δημήτρης 25 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04 Τσιοδόπουλος Δημήτρης 26 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05 Πάνος Νίκος 25 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 Μπέκος Ραφαήλ 25 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08 Λαρίσης Γιάννης 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09 Ψυλλάκης Γιώργος 27 1ο ΕΠΑΛ Περιστερίου
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 Βασιλείου Ιάσονας 30 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12 Μόλιστι Ενκλάντ 25 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 Ξενοκώστας Σταύρος 25 Beauty Training Center
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15 Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 Κονταρίνης Νικόλαος 25 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17 Αντάρης Θωμάς 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 Ρεβέκης Κωνσταντίνος 28 VANG ACADEMY
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19 Σίμος Γεώργιος 29 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20 Καγιάννης Κωνσταντίνος 24 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (2): ΚΑΡΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κομμωτής

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01 Κοκκώνης Πέτρος 25 1ο ΕΠΑΛ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 Αντωνίου Πασχάλης 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03 Κατσέλης Δημήτρης 24 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04 Τσιοδόπουλος Δημήτρης 30 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05 Πάνος Νίκος 25 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 Μπέκος Ραφαήλ 24 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08 Λαρίσης Γιάννης 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09 Ψυλλάκης Γιώργος 25 1ο ΕΠΑΛ Περιστερίου
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 Βασιλείου Ιάσονας 29 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12 Μόλιστι Ενκλάντ 24 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 Ξενοκώστας Σταύρος 24 Beauty Training Center
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15 Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 Κονταρίνης Νικόλαος 28 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17 Αντάρης Θωμάς 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 Ρεβέκης Κωνσταντίνος 26 VANG ACADEMY
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19 Σίμος Γεώργιος 27 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20 Καγιάννης Κωνσταντίνος 24 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (3): ΚΛΗΡΗΣ ΣΑΚΗΣ Κομμωτής

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01 Κοκκώνης Πέτρος 25 1ο ΕΠΑΛ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 Αντωνίου Πασχάλης 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03 Κατσέλης Δημήτρης 25 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04 Τσιοδόπουλος Δημήτρης 25 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05 Πάνος Νίκος 26 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 Μπέκος Ραφαήλ 24 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08 Λαρίσης Γιάννης 24 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09 Ψυλλάκης Γιώργος 27 1ο ΕΠΑΛ Περιστερίου
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 Βασιλείου Ιάσονας 30 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12 Μόλιστι Ενκλάντ 25 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 Ξενοκώστας Σταύρος 25 Beauty Training Center
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15 Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 Κονταρίνης Νικόλαος 28 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17 Αντάρης Θωμάς 24 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 Ρεβέκης Κωνσταντίνος 24 VANG ACADEMY
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19 Σίμος Γεώργιος 29 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20 Καγιάννης Κωνσταντίνος 24 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (4): ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΒΑΝΙΑ Κομμώτρια

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01 Κοκκώνης Πέτρος 24 1ο ΕΠΑΛ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 Αντωνίου Πασχάλης 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03 Κατσέλης Δημήτρης 24 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04 Τσιοδόπουλος Δημήτρης 26 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05 Πάνος Νίκος 29 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 Μπέκος Ραφαήλ 25 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08 Λαρίσης Γιάννης 24 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09 Ψυλλάκης Γιώργος 26 1ο ΕΠΑΛ Περιστερίου
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 Βασιλείου Ιάσονας 30 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12 Μόλιστι Ενκλάντ 25 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 Ξενοκώστας Σταύρος 24 Beauty Training Center
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15 Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 Κονταρίνης Νικόλαος 26 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17 Αντάρης Θωμάς 27 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 Ρεβέκης Κωνσταντίνος 24 VANG ACADEMY
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19 Σίμος Γεώργιος 28 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20 Καγιάννης Κωνσταντίνος 24 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (5): ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΗ ΓΙΟΛΑΝΤΑ ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01 Κοκκώνης Πέτρος 25 1ο ΕΠΑΛ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 Αντωνίου Πασχάλης 27 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03 Κατσέλης Δημήτρης 25 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04 Τσιοδόπουλος Δημήτρης 29 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05 Πάνος Νίκος 25 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 Μπέκος Ραφαήλ 28 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08 Λαρίσης Γιάννης 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09 Ψυλλάκης Γιώργος 25 1ο ΕΠΑΛ Περιστερίου
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 Βασιλείου Ιάσονας 26 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12 Μόλιστι Ενκλάντ 25 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 Ξενοκώστας Σταύρος 25 Beauty Training Center
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15 Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 Κονταρίνης Νικόλαος 25 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17 Αντάρης Θωμάς 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 Ρεβέκης Κωνσταντίνος 30 VANG ACADEMY
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19 Σίμος Γεώργιος 25 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20 Καγιάννης Κωνσταντίνος 24 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

 

ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ ΑΝΔΡΙΚΟ ΠΟΡΤΡΑΙΤΟ.

2ο Θέμα: Ανδρικό πορτραίτο.

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01 Κοκκώνης Πέτρος 124 1ο ΕΠΑΛ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 Αντωνίου Πασχάλης 127 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03 Κατσέλης Δημήτρης 123 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04 Τσιοδόπουλος Δημήτρης 136 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05 Πάνος Νίκος 130 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 Μπέκος Ραφαήλ 126 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08 Λαρίσης Γιάννης 123 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09 Ψυλλάκης Γιώργος 130 1ο ΕΠΑΛ Περιστερίου
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 Βασιλείου Ιάσονας 145 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12 Μόλιστι Ενκλάντ 124 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 Ξενοκώστας Σταύρος 123 Beauty Training Center
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15 Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 120 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 Κονταρίνης Νικόλαος 132 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17 Αντάρης Θωμάς 126 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 Ρεβέκης Κωνσταντίνος 132 VANG ACADEMY
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19 Σίμος Γεώργιος 138 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20 Καγιάννης Κωνσταντίνος 120 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

 

Γενική κατάταξη στο Ανδρικό πορτραίτο.

01ος Βασιλείου Ιάσονας 145 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

02ος  Σίμος Γεώργιος 138 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων

03ος Τσιοδόπουλος Δημήτρης 136 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ

04ος Κονταρίνης Νικόλαος 132 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ

04ος Ρεβέκης Κωνσταντίνος 132 VANG ACADEMY

05ος Πάνος Νίκος 130 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

05ος  Ψυλλάκης Γιώργος 130 1ο ΕΠΑΛ Περιστερίου

06ος Αντωνίου Πασχάλης 127 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

07ος  Αντάρης Θωμάς 126 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

07ος Μπέκος Ραφαήλ 126 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου

08ος Κοκκώνης Πέτρος 124 1ο ΕΠΑΛ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

08ος Μόλιστι Ενκλάντ 124 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ

09ος Κατσέλης Δημήτρης 123 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων

09ος  Λαρίσης Γιάννης 123 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

09ος Ξενοκώστας Σταύρος 123 Beauty Training Center

10ος  Καγιάννης Κωνσταντίνος 120 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

10η  Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 120 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας

--------------------------------------------

Apotelesmata 2 Ant Pot 20193

Περισσότερες πληροφορίες - Διευκρινίσεις για την οργάνωση του διαγωνισμού στα τηλέφωνα: 2130303057 & 6993226330 Γλυδόπουλος Χριστόφορος.

Apotelesmata 2 Ant Pot 20194

Καλλιτεχνικός διευθυντής διαγωνισμού: Milonas Giorgos

Διεύθυνση επικοινωνίας & Οργάνωσης: Xristoforos Glidopoylos