LOGO1

angelopouloshair

Apotelesmata 3 Mpanana 20192

Μετά από σύσκεψη του διευθυντή οργάνωσης των διαγωνισμών κ. Γλυδοπούλου Χριστόφορου με επιτροπή των καθηγητών όλων των σχολών που συμμετείχαν στον διαγωνισμό, απεφάνθη ότι για τη καλύτερη διασφάλιση των αντικειμενικών αποτελεσμάτων θα ήταν η κριτική επιτροπή να απαρτίζεται από διακεκριμένους επαγγελματίες κομμωτές η και με καθηγητές σχολών με τον όρο να μην έχουν παιδιά σπουδαστές των σχολών τους, που διαγωνίζονται στο θέμα που εκείνοι θα κρίνουν.

Ο καλλιτεχνικός διευθυντής Γεώργιος Μυλωνάς και ο διευθυντής οργάνωσης των διαγωνισμών κ. Γλυδόπουλος Χριστόφορος θέλουν να ευχαριστήσουν όλους τους καθηγητές των σχολών που συνεργάστηκαν με τη διοργάνωση και ιδιαιτέρως τους επαγγελματίες κομμωτές που ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμα.

Παραθέτουμε τους καθηγητές των σχολών.

ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΜΑΝΟΣ: Δημόσιο ΙΕΚ Λιβαδιάς «Γραμματεία»

ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ: ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ Κέντρο Δια Βίου Μάθησης

ΒΑΚΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: MASTER’S HAIR

ΓΙΑΡΕΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ: Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΗ ΓΙΟΛΑΝΤΑ: ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ

ΓΟΥΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ: DATA TYPE ΚΔΒΜ2

ΚΟΒΑΝΗ ΓΙΟΥΛΗ: ΕΠΑΛ Λιβαδιάς «Γραμματεία»

ΚΟΣΜΑ ΝΟΤΑ: ΙΕΚ ΟΑΕΔ Αγρινίου «Γραμματεία»

ΛΙΤΣΑΡΔΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ: ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ Κέντρο Δια Βίου Μάθησης

ΜΑΝΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας

ΡΕΝΑ ΚΟΡΚΙΔΟΥ: 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου

ΣΤΑΘΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

Παραθέτουμε τους επαγγελματίες κομμωτές.

ΚΟΣΤΟΓΙΑΝ ΑΣOΤ

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΒΑΝΙΑ

ΚΑΡΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΛΗΡΗΣ ΣΑΚΗΣ

ΝΙΖΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΓΟΥΡΟΣ ΣΑΚΗΣ

ΣΚΛΑΒΕΝΊΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΟΥΡΚΟΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΤΣΑΓΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

 

Γραμματεία:

ΚΟΣΜΑ ΝΟΤΑ

ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΜΑΝΟΣ

ΚΟΒΑΝΗ ΓΙΟΥΛΗ

 

Committee:

ΚΟΣΤΟΓΙΑΝ ΑΣOΤ

ΣΓΟΥΡΟΣ ΣΑΚΗΣ

ΤΟΥΡΚΟΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

 

Μετά από κλήρωση κριτές:

ΒΑΚΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΣΑΓΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΚΛΗΡΗΣ ΣΑΚΗΣ

ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΒΑΝΙΑ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (1): ΒΑΚΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: MASTER’S HAIR

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01 Cornea Dorina 28 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 Περνάρη Σεβαστή 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03 Μάλαμα Ελένη 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04 Χαΐρι Ελισάβετ 25 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06 Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 Αναγνωστοπούλου Γεωργία 25 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09 Παφίλα Γεωργία 24 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 Todorova Tanya 24 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11 Στουραϊτου Κλειώ 24 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12 Bronitska Malhozhata 24 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 Kana Ervis 24 ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15 Μαχαίρας Σταύρος 25 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 Σταμούλη Χριστίνα 27 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17 Γαβριελάτου Αλεξία 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 Παπακωνσταντίνου Αγγελική 24 1 ΕΠΑΛ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19 Kaso Renaldo 30 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20 Σαμπανάϊ Δήμητρα 24 DATA TYPE
  18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21 Τσιμπίδα Γεωργία Χρυσοβαλάντω 25 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Καρδίτσας
  19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22 Κίντη Νικολέτα 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
  20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23 Γεωργίου Αντωνία 29 Κύπρος
  21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24 Μίχα Αικατερίνη 27 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
  22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26 Αργύρη Δέσποινα 26 IIEK PRAXIS Χαλκίδας
  23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27 Σταυρίδη Ελένη 26 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
  24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 28 Ψυχαλινού Κωνσταντίνα 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
  25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29 Μπαρούτα Φωτεινή 24 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (2): ΤΣΑΓΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Κομμώτρια

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01 Cornea Dorina 26 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 Περνάρη Σεβαστή 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03 Μάλαμα Ελένη 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04 Χαΐρι Ελισάβετ 24 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06 Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 Αναγνωστοπούλου Γεωργία 24 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09 Παφίλα Γεωργία 24 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 Todorova Tanya 24 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11 Στουραϊτου Κλειώ 25 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12 Bronitska Malhozhata 25 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 Kana Ervis 25 ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15 Μαχαίρας Σταύρος 26 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 Σταμούλη Χριστίνα 27 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17 Γαβριελάτου Αλεξία 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 Παπακωνσταντίνου Αγγελική 25 1 ΕΠΑΛ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19 Kaso Renaldo 29 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20 Σαμπανάϊ Δήμητρα 24 DATA TYPE
  18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21 Τσιμπίδα Γεωργία Χρυσοβαλάντω 28 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Καρδίτσας
  19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22 Κίντη Νικολέτα 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
  20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23 Γεωργίου Αντωνία 30 Κύπρος
  21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24 Μίχα Αικατερίνη 25 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
  22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26 Αργύρη Δέσποινα 27 IIEK PRAXIS Χαλκίδας
  23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27 Σταυρίδη Ελένη 25 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
  24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 28 Ψυχαλινού Κωνσταντίνα 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
  25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29 Μπαρούτα Φωτεινή 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (3): ΚΛΗΡΗΣ ΣΑΚΗΣ Κομμωτής

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01 Cornea Dorina 29 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 Περνάρη Σεβαστή 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03 Μάλαμα Ελένη 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04 Χαΐρι Ελισάβετ 24 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06 Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 Αναγνωστοπούλου Γεωργία 24 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09 Παφίλα Γεωργία 24 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 Todorova Tanya 24 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11 Στουραϊτου Κλειώ 25 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12 Bronitska Malhozhata 25 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 Kana Ervis 25 ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15 Μαχαίρας Σταύρος 24 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 Σταμούλη Χριστίνα 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17 Γαβριελάτου Αλεξία 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 Παπακωνσταντίνου Αγγελική 26 1 ΕΠΑΛ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19 Kaso Renaldo 30 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20 Σαμπανάϊ Δήμητρα 26 DATA TYPE
  18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21 Τσιμπίδα Γεωργία Χρυσοβαλάντω 24 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Καρδίτσας
  19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22 Κίντη Νικολέτα 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
  20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23 Γεωργίου Αντωνία 28 Κύπρος
  21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24 Μίχα Αικατερίνη 24 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
  22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26 Αργύρη Δέσποινα 27 IIEK PRAXIS Χαλκίδας
  23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27 Σταυρίδη Ελένη 27 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
  24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 28 Ψυχαλινού Κωνσταντίνα 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
  25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29 Μπαρούτα Φωτεινή 24 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (4): ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΒΑΝΙΑ Κομμώτρια

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01 Cornea Dorina 28 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 Περνάρη Σεβαστή 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03 Μάλαμα Ελένη 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04 Χαΐρι Ελισάβετ 24 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06 Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 Αναγνωστοπούλου Γεωργία 25 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09 Παφίλα Γεωργία 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 Todorova Tanya 24 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11 Στουραϊτου Κλειώ 27 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12 Bronitska Malhozhata 26 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 Kana Ervis 24 ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15 Μαχαίρας Σταύρος 24 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 Σταμούλη Χριστίνα 26 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17 Γαβριελάτου Αλεξία 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 Παπακωνσταντίνου Αγγελική 27 1 ΕΠΑΛ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19 Kaso Renaldo 30 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20 Σαμπανάϊ Δήμητρα 24 DATA TYPE
  18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21 Τσιμπίδα Γεωργία Χρυσοβαλάντω 24 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Καρδίτσας
  19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22 Κίντη Νικολέτα 23 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
  20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23 Γεωργίου Αντωνία 29 Κύπρος
  21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24 Μίχα Αικατερίνη 24 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
  22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26 Αργύρη Δέσποινα 23 IIEK PRAXIS Χαλκίδας
  23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27 Σταυρίδη Ελένη 24 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
  24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 28 Ψυχαλινού Κωνσταντίνα 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
  25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29 Μπαρούτα Φωτεινή 24 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (5): ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Κομμωτής

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01 Cornea Dorina 27 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 Περνάρη Σεβαστή 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03 Μάλαμα Ελένη 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04 Χαΐρι Ελισάβετ 24 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06 Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 Αναγνωστοπούλου Γεωργία 25 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09 Παφίλα Γεωργία 24 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 Todorova Tanya 24 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11 Στουραϊτου Κλειώ 26 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12 Bronitska Malhozhata 26 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 Kana Ervis 24 ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15 Μαχαίρας Σταύρος 25 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 Σταμούλη Χριστίνα 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17 Γαβριελάτου Αλεξία 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 Παπακωνσταντίνου Αγγελική 25 1 ΕΠΑΛ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19 Kaso Renaldo 27 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20 Σαμπανάϊ Δήμητρα 25 DATA TYPE
  18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21 Τσιμπίδα Γεωργία Χρυσοβαλάντω 27 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Καρδίτσας
  19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22 Κίντη Νικολέτα 26 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
  20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23 Γεωργίου Αντωνία 30 Κύπρος
  21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24 Μίχα Αικατερίνη 25 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
  22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26 Αργύρη Δέσποινα 28 IIEK PRAXIS Χαλκίδας
  23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27 Σταυρίδη Ελένη 29 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
  24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 28 Ψυχαλινού Κωνσταντίνα 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
  25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29 Μπαρούτα Φωτεινή 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

 

ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΠΑΝΑΝΑ.

3ο Θέμα: Κλασική Μπανάνα.

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01 Cornea Dorina 138 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 Περνάρη Σεβαστή 121 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03 Μάλαμα Ελένη 123 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04 Χαΐρι Ελισάβετ 121 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06 Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 122 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 Αναγνωστοπούλου Γεωργία 123 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09 Παφίλα Γεωργία 121 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 Todorova Tanya 120 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11 Στουραϊτου Κλειώ 127 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12 Bronitska Malhozhata 126 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 Kana Ervis 122 ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15 Μαχαίρας Σταύρος 124 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 Σταμούλη Χριστίνα 129 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17 Γαβριελάτου Αλεξία 123 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 Παπακωνσταντίνου Αγγελική 127 1 ΕΠΑΛ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19 Kaso Renaldo 146 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20 Σαμπανάϊ Δήμητρα 123 DATA TYPE
  18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21 Τσιμπίδα Γεωργία Χρυσοβαλάντω 128 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Καρδίτσας
  19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22 Κίντη Νικολέτα 123 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
  20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23 Γεωργίου Αντωνία 146 Κύπρος
  21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24 Μίχα Αικατερίνη 125 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
  22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26 Αργύρη Δέσποινα 131 IIEK PRAXIS Χαλκίδας
  23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27 Σταυρίδη Ελένη 131 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
  24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 28 Ψυχαλινού Κωνσταντίνα 122 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
  25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29 Μπαρούτα Φωτεινή 122 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

 

Γενική κατάταξη στην Κλασική Μπανάνα.

Λόγο του ότι υπήρξε ισοβαθμία στην πρώτη θέση, η κατάταξη διαμορφώθηκε βάση βαθμολογίας της προέδρου των κριτών του θέματος «ΤΣΑΓΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ» η οποία βαθμολόγησε την Γεωργίου Αντωνία με 30 και τον Kaso Renaldo με 29.

01η Γεωργίου Αντωνία 146 Κύπρος

02ος  Kaso Renaldo 146 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

03η Cornea Dorina 138 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου

04η Αργύρη Δέσποινα 131 IIEK PRAXIS Χαλκίδας

04η Σταυρίδη Ελένη 131 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ

05η Σταμούλη Χριστίνα 129 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας

06η  Τσιμπίδα Γεωργία Χρυσοβαλάντω 128 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Καρδίτσας

07η Παπακωνσταντίνου Αγγελική 127 1 ΕΠΑΛ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

07η  Στουραϊτου Κλειώ 127 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας

08η Bronitska Malhozhata 126 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

09η Μίχα Αικατερίνη 125 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

10ος Μαχαίρας Σταύρος 124 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ

11η Αναγνωστοπούλου Γεωργία 123 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας

11η  Γαβριελάτου Αλεξία 123 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ

11η Κίντη Νικολέτα 123 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ

11ηΜάλαμα Ελένη 123 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ

11η Σαμπανάϊ Δήμητρα 123 DATA TYPE

12ος Kana Ervis 122 ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ

12η Μπαρούτα Φωτεινή 122 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

12η Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 122 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας

12η Ψυχαλινού Κωνσταντίνα 122 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ

13η  Παφίλα Γεωργία 121 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

13η  Περνάρη Σεβαστή 121 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας

13η  Χαΐρι Ελισάβετ 121 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων

14η  Todorova Tanya 120 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

--------------------------------------------

Apotelesmata 3 Mpanana 20193

Περισσότερες πληροφορίες - Διευκρινίσεις για την οργάνωση του διαγωνισμού στα τηλέφωνα: 2130303057 & 6993226330 Γλυδόπουλος Χριστόφορος.

Apotelesmata 3 Mpanana 20194

Καλλιτεχνικός διευθυντής διαγωνισμού: Milonas Giorgos

Διεύθυνση επικοινωνίας & Οργάνωσης: Xristoforos Glidopoylos


Magazine - Other articles