LOGO1

 

 

 

 

blank

2ο Θέμα: Βραδινό Χτένισμα (Κλασική Μπανάνα).

Apotelesmata student banana845

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (1):ΣΤΑΘΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01 ΣΙΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ (ΔΙΕΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ)30
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 ΛΙΠΟ ΜΑΡΚΕΛΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ)50
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03 ΞΕΝΟΥ ΚΟΚΟΛΕΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (DATATYPE)50
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05 BEGAJ PATRICIA (ΙΕΚ ΆΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ) 70
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06 ΒΛΑΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 70
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 ΚΛΕΙΔΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 50
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08 ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΙΕΚ ΧΙΟΥ) 50
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09 SALAJ ELISAVET (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 92
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ) 70
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11 ΓΚΟΥΝΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (DATA TYPE) 50
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12 ALEKSASHKINA ANNA (DATA TYPE) 50
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14 ΤΑΚΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ (Δ.Ι.Ε.Κ ΕΥΟΣΜΟΥ) 78
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15 ΚΑΖΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 50
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 ΚΟΥΡΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ (DATA TYPE) 50
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17
  18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ (POP ARTIST) 85
  19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19 ΜΠΙΚΟΦΣΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 50
  20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20 ΚΑΤΣΙΚΑΔΑΚΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ(IEK ΠΡΑΞΗΣ)40
  21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗ ΜΑΡΙΝΑ (POP ARTIST) 60
  22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ (DATA TYPE) 40
  23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23 ΜΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 50
  24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24 ΓΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 50
  25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 25 ΝΤΟΚΑΣ ΠΑΝΑΓΩΤΗΣ(ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 40
  26. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26 ΚΑΤΣΙΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 50
  27. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27 ΛΟΥΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΆΓΓΕΛΟΣ (ΙΕΚ ΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΓΙΑΤΣΟΣ) 70

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (2):ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΡΟΣΙΝΗ (1o ΕΠΑΛ - ΕΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01 ΣΙΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ (ΔΙΕΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ)60
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 ΛΙΠΟ ΜΑΡΚΕΛΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ)50
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03  ΞΕΝΟΥ ΚΟΚΟΛΕΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (DATATYPE)60
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05 BEGAJ PATRICIA (ΙΕΚ ΆΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ) 70
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06 ΒΛΑΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 70
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 ΚΛΕΙΔΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 70
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08 ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΙΕΚ ΧΙΟΥ) 70
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09 SALAJ ELISAVET (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 98
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ) 70
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11 ΓΚΟΥΝΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (DATA TYPE) 50
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12 ALEKSASHKINA ANNA (DATA TYPE) 50
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14 ΤΑΚΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ (Δ.Ι.Ε.Κ ΕΥΟΣΜΟΥ) 60
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15 ΚΑΖΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 60
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 ΚΟΥΡΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ (DATA TYPE) 60
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17
  18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ (POP ARTIST) 89
  19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19 ΜΠΙΚΟΦΣΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 60
  20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20 ΚΑΤΣΙΚΑΔΑΚΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ(IEK ΠΡΑΞΗΣ)60
  21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗ ΜΑΡΙΝΑ (POP ARTIST) 60
  22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ (DATA TYPE) 70
  23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23 ΜΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 70
  24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24 ΓΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 70
  25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 25 ΝΤΟΚΑΣ ΠΑΝΑΓΩΤΗΣ ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 60
  26. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26 ΚΑΤΣΙΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 79
  27. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27 ΛΟΥΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΆΓΓΕΛΟΣ (ΙΕΚ ΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΓΙΑΤΣΟΣ) 60

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (3):ΚΩΤΣΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (IEK ΠΡΑΞΗΣ)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01 ΣΙΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ (ΔΙΕΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ)50
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02ΛΙΠΟ ΜΑΡΚΕΛΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ)60
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03 ΞΕΝΟΥ ΚΟΚΟΛΕΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (DATATYPE)50
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05 BEGAJ PATRICIA (ΙΕΚ ΆΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ) 70
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06 ΒΛΑΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 70
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 ΚΛΕΙΔΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 50
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08 ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΙΕΚ ΧΙΟΥ) 50
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09 SALAJ ELISAVET (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 98
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ) 60
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11 ΓΚΟΥΝΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (DATA TYPE) 60
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12 ALEKSASHKINA ANNA (DATA TYPE) 50
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14 ΤΑΚΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ (Δ.Ι.Ε.Κ ΕΥΟΣΜΟΥ) 50
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15 ΚΑΖΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 50
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 ΚΟΥΡΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ (DATA TYPE) 50
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17
  18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ (POP ARTIST) 78
  19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19 ΜΠΙΚΟΦΣΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 50
  20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20 ΚΑΤΣΙΚΑΔΑΚΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ(IEK ΠΡΑΞΗΣ)60
  21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗ ΜΑΡΙΝΑ (POP ARTIST) 50
  22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ (DATA TYPE) 60
  23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23 ΜΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 50
  24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24 ΓΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 88
  25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 25 ΝΤΟΚΑΣ ΠΑΝΑΓΩΤΗΣ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 50
  26. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26 ΚΑΤΣΙΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 60
  27. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27 ΛΟΥΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΆΓΓΕΛΟΣ (ΙΕΚ ΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΓΙΑΤΣΟΣ) 50

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (4):ΚΟΒΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (1o ΕΠΑΛ - ΕΚ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01 ΣΙΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ (ΔΙΕΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ)60
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02  ΛΙΠΟ ΜΑΡΚΕΛΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ)60
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03  ΞΕΝΟΥ ΚΟΚΟΛΕΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (DATATYPE)60
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05 BEGAJ PATRICIA (ΙΕΚ ΆΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ) 70
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06 ΒΛΑΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 70
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 ΚΛΕΙΔΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 60
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08 ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΙΕΚ ΧΙΟΥ) 70
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09 SALAJ ELISAVET (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 98
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ) 60
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11 ΓΚΟΥΝΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (DATA TYPE) 60
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12 ALEKSASHKINA ANNA (DATA TYPE) 60
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14 ΤΑΚΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ (Δ.Ι.Ε.Κ ΕΥΟΣΜΟΥ) 70
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15 ΚΑΖΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 70
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 ΚΟΥΡΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ (DATA TYPE) 70
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17
  18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ (POP ARTIST) 85
  19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19 ΜΠΙΚΟΦΣΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 70
  20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20 ΚΑΤΣΙΚΑΔΑΚΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ(IEK ΠΡΑΞΗΣ) 70
  21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗ ΜΑΡΙΝΑ (POP ARTIST) 60
  22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ (DATA TYPE) 50
  23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23 ΜΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 70
  24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24 ΓΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 78
  25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 25 ΝΤΟΚΑΣ ΠΑΝΑΓΩΤΗΣ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 60
  26. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26 ΚΑΤΣΙΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 70
  27. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27 ΛΟΥΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΆΓΓΕΛΟΣ (ΙΕΚ ΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΓΙΑΤΣΟΣ) 70

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (5):ΚΟΥΤΣΟΣΠΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01 ΣΙΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ (ΔΙΕΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ)85
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 ΛΙΠΟ ΜΑΡΚΕΛΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ)60
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03ΞΕΝΟΥ ΚΟΚΟΛΕΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (DATATYPE)60
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05 BEGAJ PATRICIA (ΙΕΚ ΆΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ) 60
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06 ΒΛΑΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 70
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 ΚΛΕΙΔΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 70
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08 ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΙΕΚ ΧΙΟΥ) 60
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09 SALAJ ELISAVET (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 60
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ) 60
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11 ΓΚΟΥΝΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (DATA TYPE) 50
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12 ALEKSASHKINA ANNA (DATA TYPE) 60
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14 ΤΑΚΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ (Δ.Ι.Ε.Κ ΕΥΟΣΜΟΥ) 60
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15 ΚΑΖΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 60
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 ΚΟΥΡΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ (DATA TYPE) 50
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17
  18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ (POP ARTIST) 78
  19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19 ΜΠΙΚΟΦΣΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 70
  20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20 ΚΑΤΣΙΚΑΔΑΚΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ(IEK ΠΡΑΞΗΣ) 70
  21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗ ΜΑΡΙΝΑ (POP ARTIST) 70
  22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ (DATA TYPE) 70
  23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23 ΜΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 98
  24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24 ΓΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 70
  25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 25 ΝΤΟΚΑΣ ΠΑΝΑΓΩΤΗΣ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 60
  26. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26 ΚΑΤΣΙΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 85
  27. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27 ΛΟΥΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΆΓΓΕΛΟΣ (ΙΕΚ ΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΓΙΑΤΣΟΣ) 60

ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ ΒΡΑΔΙΝΟ ΧΤΕΝΙΣΜΑ (ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΠΑΝΑΝΑ).

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01 ΣΙΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ (ΔΙΕΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ)285
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 ΛΙΠΟ ΜΑΡΚΕΛΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ)280
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03  ΞΕΝΟΥ ΚΟΚΟΛΕΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (DATATYPE)280
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05 BEGAJ PATRICIA (ΙΕΚ ΆΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ) 340
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06 ΒΛΑΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 350
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 ΚΛΕΙΔΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 300
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08 ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΙΕΚ ΧΙΟΥ) 300
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09 SALAJ ELISAVET (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 446
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ) 320
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11 ΓΚΟΥΝΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (DATA TYPE) 270
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12 ALEKSASHKINA ANNA (DATA TYPE) 270
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14 ΤΑΚΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ (Δ.Ι.Ε.Κ ΕΥΟΣΜΟΥ) 318
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15 ΚΑΖΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 290
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 ΚΟΥΡΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ (DATA TYPE) 280
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17
  18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ (POP ARTIST) 415
  19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19 ΜΠΙΚΟΦΣΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 300
  20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20 ΚΑΤΣΙΚΑΔΑΚΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ(IEK ΠΡΑΞΗΣ)300
  21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗ ΜΑΡΙΝΑ (POP ARTIST) 300
  22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ (DATA TYPE) 310
  23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23 ΜΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 338
  24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24 ΓΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 356
  25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 25 ΝΤΟΚΑΣ            ΠΑΝΑΓΩΤΗΣ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 270
  26. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26 ΚΑΤΣΙΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 344
  27. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27 ΛΟΥΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΆΓΓΕΛΟΣ (ΙΕΚ ΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΓΙΑΤΣΟΣ) 310

Στο Βραδινό Χτένισμα (Κλασική Μπανάνα).

1η SALAJ ELISAVET (IEK ΠΡΑΞΗΣ446

2η ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ (POP ARTIST) 415

3η ΓΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 356

4η ΒΛΑΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 350

5η ΚΑΤΣΙΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 344

6η BEGAJ PATRICIA (ΙΕΚ ΆΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ) 340

7η ΜΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 338

8η ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ) 320

9η ΤΑΚΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ (Δ.Ι.Ε.Κ ΕΥΟΣΜΟΥ) 318

10ος ΛΟΥΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΆΓΓΕΛΟΣ (ΙΕΚ ΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΓΙΑΤΣΟΣ) 310

10ος ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ (DATA TYPE) 310

11η ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗ ΜΑΡΙΝΑ (POP ARTIST) 300

11η ΚΑΤΣΙΚΑΔΑΚΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ(IEK ΠΡΑΞΗΣ)300

11η ΜΠΙΚΟΦΣΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 300

11ος ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΙΕΚ ΧΙΟΥ) 300

11η ΚΛΕΙΔΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 300

12η ΚΑΖΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 290

13ος ΣΙΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ (ΔΙΕΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ)285

14η ΚΟΥΡΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ (DATA TYPE) 280

14η ΞΕΝΟΥ ΚΟΚΟΛΕΤΣΗΒΑΣΙΛΙΚΗ (DATATYPE)280

14η ΛΙΠΟ ΜΑΡΚΕΛΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ)280

15η ALEKSASHKINAANNA(DATATYPE)270

15ος ΝΤΟΚΑΣ ΠΑΝΑΓΩΤΗΣ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 270

15η ΓΚΟΥΝΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (DATATYPE)270