LOGO1

 

 

 

 

blank

3ο Θέμα: Βραδινό Χτένισμα (Γυναικείο πορτραίτο).

Apotelesmata student potreto ginekio845

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (1):ΚΑΛΙΔΩΝΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ (1ο ΕΠΑΛ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01 ALEKSASHKINA ANNA (DATA TYPE) 70
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 RREZHDA BORALDA (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 80
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗΜΑΡΙΝΑ(POP ARTIST) 70
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΙΕΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ) 60
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05 ΝΤΡΕΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ) 60
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06 ΜΠΙΚΟΦΣΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 70
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 ΚΟΠΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ) 80
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08 ΜΥΖΗΘΡΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΙΕΚ ΠΕΙΡΑΙΑ) 80
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09 SALAJ ELISAVET(IEK ΠΡΑΞΗΣ) 70
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 BEQIRAJ JULIANA(IEK ΠΡΑΞΗΣ) 60
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12 ΚΥΠΡΙΖΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 50
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 ΜΟΥΡΤΖΑΠΗ ΜΑΡΙΑ(ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 60
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14 ΠΡΟΙΚΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(ΙΕΚ ΆΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ) 50
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15 ΣΙΒΡΗΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 60
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 MALUSHI DAMJANA (ΙΕΚ ΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΓΙΑΤΣΟΣ) 91
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17 ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ(ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 80
  18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 ΚΟΤΣΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΕΠΑΛ ΕΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ) 50
  19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19
  20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20
  21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21 ΔΑΛΜΥΡΑ ΜΑΡΙΑ(ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 50
  22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22 ΛΑΜΟΒΕ ΡΙΑ (ΙΕΚ ΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΓΙΑΤΣΟΣ) 90
  23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ (POP ARTIST) 91
  24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24 ΚΡΙΤΣΙΝΕΛΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 70
  25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 25 ΣΑΓΑΝΗ ΜΑΡΙΑ (ΕΠΑΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ) 70
  26. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26 ΠΑΣΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΕΠΑΛ 1 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ) 70
  27. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 50
  28. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 28 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 50
  29. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29 ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΙΕΚ ΧΙΟΥ) 50
  30. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 30 ΚΑΤΣΙΚΑΔΑΚΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 75
  31. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 31 ΜΑΚΡΗ ΌΛΓΑ (ΕΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ) 70
  32. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 32 ΚΛΕΙΔΑΡΑ ΦΩΤEIΝΗ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 50
  33. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 33 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ (ΚΕ.ΔΙ.ΒΙ.Μ2 MORFI) 50
  34. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 34 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 60
  35. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 35 ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 60

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (2):ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΜΙΩΤΗΣ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01 ALEKSASHKINA ANNA (DATA TYPE) 60
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 RREZHDA BORALDA (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 70
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03  ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗΜΑΡΙΝΑ(POP ARTIST) 60
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΙΕΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ) 65
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05 ΝΤΡΕΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ) 71
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06 ΜΠΙΚΟΦΣΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 60
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 ΚΟΠΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ) 80
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08 ΜΥΖΗΘΡΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΙΕΚ ΠΕΙΡΑΙΑ) 91
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09 SALAJ ELISAVET (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 65
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 BEQIRAJ JULIANA (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 50
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12 ΚΥΠΡΙΖΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 55
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 ΜΟΥΡΤΖΑΠΗ ΜΑΡΙΑ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 75
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14 ΠΡΟΙΚΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΙΕΚ ΆΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ) 70
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15 ΣΙΒΡΗΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 65
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 MALUSHI DAMJANA (ΙΕΚ ΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΓΙΑΤΣΟΣ) 65
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17 ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 60
  18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 ΚΟΤΣΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΕΠΑΛ ΕΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ) 75
  19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19
  20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20
  21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21 ΔΑΛΜΥΡΑ ΜΑΡΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 50
  22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22 ΛΑΜΟΒΕ ΡΙΑ (ΙΕΚ ΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΓΙΑΤΣΟΣ) 80
  23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ (POP ARTIST) 55
  24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24 ΚΡΙΤΣΙΝΕΛΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 90
  25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 25 ΣΑΓΑΝΗ ΜΑΡΙΑ (ΕΠΑΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ) 75
  26. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26 ΠΑΣΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΕΠΑΛ 1 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ) 60
  27. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 65
  28. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 28 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 98
  29. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29 ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΙΕΚ ΧΙΟΥ) 85
  30. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 30 ΚΑΤΣΙΚΑΔΑΚΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (IEK ΠΡΑΞΗΣ)70
  31. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 31 ΜΑΚΡΗ ΌΛΓΑ (ΕΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ) 75
  32. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 32 ΚΛΕΙΔΑΡΑ ΦΩΤEIΝΗ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 78
  33. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 33 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ (ΚΕ.ΔΙ.ΒΙ.Μ2 MORFI) 60
  34. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 34 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 88
  35. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 35 ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 75

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (3):ΚΑΛΛΙΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01 ALEKSASHKINA ANNA (DATA TYPE) 70
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 RREZHDA BORALDA (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 60
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03  ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗΜΑΡΙΝΑ(POP ARTIST) 60
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΙΕΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ) 50
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05 ΝΤΡΕΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ) 70
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06 ΜΠΙΚΟΦΣΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 70
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 ΚΟΠΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ) 70
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08 ΜΥΖΗΘΡΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΙΕΚ ΠΕΙΡΑΙΑ) 85
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09 SALAJ ELISAVET (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 60
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 BEQIRAJ JULIANA (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 60
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12 ΚΥΠΡΙΖΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 50
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 ΜΟΥΡΤΖΑΠΗ ΜΑΡΙΑ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 70
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14 ΠΡΟΙΚΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΙΕΚ ΆΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ) 50
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15 ΣΙΒΡΗΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 70
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 MALUSHI DAMJANA (ΙΕΚ ΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΓΙΑΤΣΟΣ) 70
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17 ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 60
  18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 ΚΟΤΣΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΕΠΑΛ ΕΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ) 60
  19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19
  20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20
  21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21 ΔΑΛΜΥΡΑ ΜΑΡΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 50
  22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22 ΛΑΜΟΒΕ ΡΙΑ (ΙΕΚ ΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΓΙΑΤΣΟΣ) 60
  23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ (POP ARTIST) 60
  24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24 ΚΡΙΤΣΙΝΕΛΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 70
  25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 25 ΣΑΓΑΝΗ ΜΑΡΙΑ (ΕΠΑΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ) 70
  26. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26 ΠΑΣΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΕΠΑΛ 1 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ) 70
  27. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 98
  28. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 28 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 91
  29. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29 ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΙΕΚ ΧΙΟΥ) 70
  30. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 30 ΚΑΤΣΙΚΑΔΑΚΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 70
  31. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 31 ΜΑΚΡΗ ΌΛΓΑ (ΕΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ) 70
  32. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 32 ΚΛΕΙΔΑΡΑ ΦΩΤEIΝΗ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 60
  33. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 33 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ (ΚΕ.ΔΙ.ΒΙ.Μ2 MORFI) 60
  34. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 34 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 80
  35. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 35 ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 70

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (4):ΚΡΕΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΟΑΕΔ ΠΕΙΡΑΙΑ)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01 ALEKSASHKINA ANNA (DATA TYPE) 91
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 RREZHDA BORALDA (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 70
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03  ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗΜΑΡΙΝΑ(POP ARTIST) 91
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΙΕΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ) 59
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05 ΝΤΡΕΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ) 70
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06 ΜΠΙΚΟΦΣΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 59
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 ΚΟΠΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ) 79
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08 ΜΥΖΗΘΡΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΙΕΚ ΠΕΙΡΑΙΑ) 90
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09 SALAJ ELISAVET (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 70
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 BEQIRAJ JULIANA (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 60
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12 ΚΥΠΡΙΖΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 60
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 ΜΟΥΡΤΖΑΠΗ ΜΑΡΙΑ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 79
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14 ΠΡΟΙΚΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΙΕΚ ΆΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ) 71
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15 ΣΙΒΡΗΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 60
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 MALUSHI DAMJANA (ΙΕΚ ΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΓΙΑΤΣΟΣ) 80
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17 ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 70
  18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 ΚΟΤΣΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΕΠΑΛ ΕΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ) 55
  19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19
  20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20
  21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21 ΔΑΛΜΥΡΑ ΜΑΡΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 59
  22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22 ΛΑΜΟΒΕ ΡΙΑ (ΙΕΚ ΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΓΙΑΤΣΟΣ) 70
  23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ (POP ARTIST) 70
  24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24 ΚΡΙΤΣΙΝΕΛΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 70
  25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 25 ΣΑΓΑΝΗ ΜΑΡΙΑ (ΕΠΑΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ) 71
  26. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26 ΠΑΣΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΕΠΑΛ 1 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ) 60
  27. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 60
  28. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 28 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 50
  29. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29 ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΙΕΚ ΧΙΟΥ) 60
  30. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 30 ΚΑΤΣΙΚΑΔΑΚΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 62
  31. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 31 ΜΑΚΡΗ ΌΛΓΑ (ΕΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ) 55
  32. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 32 ΚΛΕΙΔΑΡΑ ΦΩΤEIΝΗ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 64
  33. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 33 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ (ΚΕ.ΔΙ.ΒΙ.Μ2 MORFI) 50
  34. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 34 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 70
  35. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 35 ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 61

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (5):ΜΠΕΤΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (DATA TYPE)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01 ALEKSASHKINA ANNA (DATA TYPE) 84
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 RREZHDA BORALDA (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 50
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03  ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗΜΑΡΙΝΑ(POP ARTIST) 70
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΙΕΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ) 60
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05 ΝΤΡΕΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ) 60
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06 ΜΠΙΚΟΦΣΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 60
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 ΚΟΠΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ) 70
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08 ΜΥΖΗΘΡΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΙΕΚ ΠΕΙΡΑΙΑ) 60
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09 SALAJ ELISAVET (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 70
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 BEQIRAJ JULIANA (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 50
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12 ΚΥΠΡΙΖΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 60
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 ΜΟΥΡΤΖΑΠΗ ΜΑΡΙΑ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 70
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14 ΠΡΟΙΚΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΙΕΚ ΆΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ) 50
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15 ΣΙΒΡΗΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 60
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 MALUSHI DAMJANA (ΙΕΚ ΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΓΙΑΤΣΟΣ) 73
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17 ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 60
  18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 ΚΟΤΣΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΕΠΑΛ ΕΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ) 60
  19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19
  20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20
  21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21 ΔΑΛΜΥΡΑ ΜΑΡΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 50
  22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22 ΛΑΜΟΒΕ ΡΙΑ (ΙΕΚ ΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΓΙΑΤΣΟΣ) 60
  23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ (POP ARTIST) 70
  24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24 ΚΡΙΤΣΙΝΕΛΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 60
  25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 25 ΣΑΓΑΝΗ ΜΑΡΙΑ (ΕΠΑΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ) 70
  26. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26 ΠΑΣΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΕΠΑΛ 1 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ) 60
  27. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 60
  28. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 28 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 50
  29. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29 ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΙΕΚ ΧΙΟΥ) 50
  30. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 30 ΚΑΤΣΙΚΑΔΑΚΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 50
  31. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 31 ΜΑΚΡΗ ΌΛΓΑ (ΕΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ) 60
  32. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 32 ΚΛΕΙΔΑΡΑ ΦΩΤEIΝΗ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 55
  33. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 33 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ (ΚΕ.ΔΙ.ΒΙ.Μ2 MORFI) 50
  34. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 34 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 92
  35. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 35 ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 60

ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ ΒΡΑΔΙΝΟ ΧΤΕΝΙΣΜΑ (ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΡΤΡΑΙΤΟ).

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01 ALEKSASHKINA ANNA (DATA TYPE) 375
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 RREZHDA BORALDA (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 330
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗΜΑΡΙΝΑ(POP ARTIST) 351
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΙΕΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ) 294
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05 ΝΤΡΕΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ) 331
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06 ΜΠΙΚΟΦΣΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 319
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 ΚΟΠΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ) 379
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08 ΜΥΖΗΘΡΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΙΕΚ ΠΕΙΡΑΙΑ) 406
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09 SALAJ ELISAVET (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 335
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 BEQIRAJ JULIANA (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 280
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12 ΚΥΠΡΙΖΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 275
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 ΜΟΥΡΤΖΑΠΗ ΜΑΡΙΑ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 354
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14 ΠΡΟΙΚΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΙΕΚ ΆΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ) 291
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15 ΣΙΒΡΗΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 315
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 MALUSHI DAMJANA (ΙΕΚ ΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΓΙΑΤΣΟΣ) 379
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17 ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 330
  18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 ΚΟΤΣΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΕΠΑΛ ΕΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ) 300
  19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19
  20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20
  21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21 ΔΑΛΜΥΡΑ ΜΑΡΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 259
  22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22 ΛΑΜΟΒΕ ΡΙΑ (ΙΕΚ ΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΓΙΑΤΣΟΣ) 360
  23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ (POP ARTIST) 346
  24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24 ΚΡΙΤΣΙΝΕΛΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 360
  25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 25 ΣΑΓΑΝΗ ΜΑΡΙΑ (ΕΠΑΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ) 356
  26. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26 ΠΑΣΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΕΠΑΛ 1 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ) 320
  27. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 333
  28. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 28 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 339
  29. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29 ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΙΕΚ ΧΙΟΥ) 315
  30. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 30 ΚΑΤΣΙΚΑΔΑΚΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 327
  31. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 31 ΜΑΚΡΗ ΌΛΓΑ (ΕΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ) 330
  32. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 32 ΚΛΕΙΔΑΡΑ ΦΩΤEIΝΗ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 307
  33. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 33 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ (ΚΕ.ΔΙ.ΒΙ.Μ2 MORFI) 270
  34. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 34 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 390
  35. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 35 ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 326

Στο Βραδινό Χτένισμα (Γυναικείο πορτραίτο).

1η ΜΥΖΗΘΡΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΙΕΚ ΠΕΙΡΑΙΑ) 406

2η ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 390

3η MALUSHI DAMJANA (ΙΕΚ ΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΓΙΑΤΣΟΣ) 379

3η ΚΟΠΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ) 379

4η ALEKSASHKINA ANNA (DATA TYPE) 375

5η ΚΡΙΤΣΙΝΕΛΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 360

5η ΛΑΜΟΒΕ ΡΙΑ (ΙΕΚ ΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΓΙΑΤΣΟΣ) 360

6η ΣΑΓΑΝΗ ΜΑΡΙΑ (ΕΠΑΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ) 356

7η ΜΟΥΡΤΖΑΠΗ ΜΑΡΙΑ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 354

8η ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗ ΜΑΡΙΝΑ (POPARTIST)351

9η ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ (POP ARTIST) 346

10η ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 339

11η SALAJ ELISAVET (IEK ΠΡΑΞΗΣ335

12η ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 333

13η ΝΤΡΕΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ) 331

14η ΜΑΚΡΗ ΌΛΓΑ (ΕΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ) 330

14η ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 330

14η RREZHDABORALDA (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ)330

15η ΚΑΤΣΙΚΑΔΑΚΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 327

16η ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 326

17η ΠΑΣΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΕΠΑΛ 1 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ) 320

18η ΜΠΙΚΟΦΣΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 319

19η ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΙΕΚ ΧΙΟΥ) 315

19ος ΣΙΒΡΗΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 315

20η ΚΛΕΙΔΑΡΑ ΦΩΤEIΝΗ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 307

21ος ΚΟΤΣΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΕΠΑΛ ΕΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ) 300

22η ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΙΕΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ) 294

23ος ΠΡΟΙΚΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΙΕΚ ΆΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ) 291

24η BEQIRAJ JULIANA (IEK ΠΡΑΞΗΣ280

25η ΚΥΠΡΙΖΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 275

26ος ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ (ΚΕ.ΔΙ.ΒΙ.Μ2 MORFI) 270

27η ΔΑΛΜΥΡΑ ΜΑΡΙΑ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 259