LOGO1

 

 

 

 

blank

4ο Θέμα: Ανδρικό πορτραίτο. (Ανδρικό κούρεμα).

Apotelesmata student potreto adriko845

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (1):ΣΤΑΘΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΕΡΓΑΣ-ΕΛΕΥΘ-ΣΠΟΥΔ ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01 ΓΚΑΛΙΔΗ ΓΙΟΛΑΝΤΑ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 70
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 ΜΠΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 70
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03 ΚΟΥΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΞΕΝΟΥ ΑΝΝΑ) 50
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΕΠΑΛ ΕΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ) 93
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05 ΒΕΗ ΜΑΡΙΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 70
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06 ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΙΕΚ ΧΙΟΥ) 50
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 ΤΣΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΔΙΕΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 70
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08 ΜΙΣΟΠΑΠΑΣ ΚΛΩΝΑΡΗΣ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 50
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09 ΚΑΡΓΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ) 74
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (Ι.Ε.Κ ΑΚΜΗ) 50
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11 ΜΠΛΑΤΖΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 70
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12 ΚΑΚΟΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΕΠΑΛ 1 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ) 60
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΕΠΑΛ 1 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ) 70
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14 ΚΟΥΣΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 50
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15 ΛΑΜΕ ΕΡΙΟΝ (ΕΠΑΛ 1 ΘΗΒΑΣ) 50
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 ΡΟΜΠΟΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ (ΔΗΜΟΣΙΟ ΙΕΚ ΠΕΙΡΑΙΑ) 87
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17 DORZI RIGERS (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 60
  18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 ΘΕΟΔΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 50
  19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19 ΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 70
  20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΤΑΣ (ΔΙΕΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 50
  21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21 ΜΠΟΝΟ ΑΙΜΙΛΙΟΣ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 60
  22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22 ΑΣΗΜΑΚΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ (ΔΙΕΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 50
  23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23 VREKA ARSID (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 60
  24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24 ΛΑΒΟΥΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΙΕΚ AΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ) 50

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (2):ΚΡΕΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΟΑΕΔ ΠΕΙΡΑΙΑ)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01 ΓΚΑΛΙΔΗ ΓΙΟΛΑΝΤΑ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 70
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 ΜΠΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 75
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03 ΚΟΥΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΞΕΝΟΥ ΑΝΝΑ) 90
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΕΠΑΛ ΕΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ) 93
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05 ΒΕΗ ΜΑΡΙΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 76
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06 ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΙΕΚ ΧΙΟΥ) 75
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 ΤΣΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΔΙΕΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 70
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08 ΜΙΣΟΠΑΠΑΣ ΚΛΩΝΑΡΗΣ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 88
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09 ΚΑΡΓΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ) 70
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (Ι.Ε.Κ ΑΚΜΗ) 72
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11 ΜΠΛΑΤΖΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 78
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12 ΚΑΚΟΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΕΠΑΛ 1 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ) 69
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΕΠΑΛ 1 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ) 74
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14 ΚΟΥΣΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 71
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15 ΛΑΜΕ ΕΡΙΟΝ (ΕΠΑΛ 1 ΘΗΒΑΣ) 69
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 ΡΟΜΠΟΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ (ΔΗΜΟΣΙΟ ΙΕΚ ΠΕΙΡΑΙΑ) 80
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17 DORZI RIGERS (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 73
  18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 ΘΕΟΔΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 73
  19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19 ΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 79
  20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΤΑΣ (ΔΙΕΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 91
  21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21 ΜΠΟΝΟ ΑΙΜΙΛΙΟΣ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 89
  22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22 ΑΣΗΜΑΚΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ (ΔΙΕΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 76
  23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23 VREKA ARSID (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 78
  24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24 ΛΑΒΟΥΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΙΕΚ AΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ) 97

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (3):ΨΩΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (POP ARTIST)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01 ΓΚΑΛΙΔΗ ΓΙΟΛΑΝΤΑ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 50
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 ΜΠΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 70
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03 ΚΟΥΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΞΕΝΟΥ ΑΝΝΑ) 50
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΕΠΑΛ ΕΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ) 60
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05 ΒΕΗ ΜΑΡΙΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 50
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06 ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΙΕΚ ΧΙΟΥ) 50
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 ΤΣΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΔΙΕΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 60
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08 ΜΙΣΟΠΑΠΑΣ ΚΛΩΝΑΡΗΣ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 61
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09 ΚΑΡΓΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ) 70
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (Ι.Ε.Κ ΑΚΜΗ) 61
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11 ΜΠΛΑΤΖΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 70
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12 ΚΑΚΟΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΕΠΑΛ 1 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ) 85
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΕΠΑΛ 1 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ) 86
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14 ΚΟΥΣΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 72
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15 ΛΑΜΕ ΕΡΙΟΝ (ΕΠΑΛ 1 ΘΗΒΑΣ) 71
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 ΡΟΜΠΟΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ (ΔΗΜΟΣΙΟ ΙΕΚ ΠΕΙΡΑΙΑ) 98
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17 DORZI RIGERS (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 68
  18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 ΘΕΟΔΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 59
  19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19 ΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 70
  20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΤΑΣ (ΔΙΕΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 75
  21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21 ΜΠΟΝΟ ΑΙΜΙΛΙΟΣ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 78
  22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22 ΑΣΗΜΑΚΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ (ΔΙΕΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 70
  23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23 VREKA ARSID (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 70
  24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24 ΛΑΒΟΥΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΙΕΚ AΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ) 92

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (4):ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΙΕΚ AΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01 ΓΚΑΛΙΔΗ ΓΙΟΛΑΝΤΑ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 50
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 ΜΠΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 70
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03 ΚΟΥΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΞΕΝΟΥ ΑΝΝΑ) 50
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΕΠΑΛ ΕΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ) 60
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05 ΒΕΗ ΜΑΡΙΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 50
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06 ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΙΕΚ ΧΙΟΥ) 50
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 ΤΣΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΔΙΕΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 60
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08 ΜΙΣΟΠΑΠΑΣ ΚΛΩΝΑΡΗΣ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 81
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09 ΚΑΡΓΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ) 70
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (Ι.Ε.Κ ΑΚΜΗ) 60
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11 ΜΠΛΑΤΖΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 70
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12 ΚΑΚΟΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΕΠΑΛ 1 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ) 70
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΕΠΑΛ 1 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ) 70
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14 ΚΟΥΣΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 50
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15 ΛΑΜΕ ΕΡΙΟΝ (ΕΠΑΛ 1 ΘΗΒΑΣ) 60
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 ΡΟΜΠΟΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ (ΔΗΜΟΣΙΟ ΙΕΚ ΠΕΙΡΑΙΑ) 70
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17 DORZI RIGERS (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 70
  18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 ΘΕΟΔΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 50
  19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19 ΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 70
  20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΤΑΣ (ΔΙΕΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 50
  21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21 ΜΠΟΝΟ ΑΙΜΙΛΙΟΣ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 78
  22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22 ΑΣΗΜΑΚΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ (ΔΙΕΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 70
  23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23 VREKA ARSID (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 70
  24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24 ΛΑΒΟΥΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΙΕΚ AΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ) 92

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (5):ΓΙΑΡΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΙΕΚ ΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΓΙΑΤΣΟΣ)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01 ΓΚΑΛΙΔΗ ΓΙΟΛΑΝΤΑ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 50
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 ΜΠΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 50
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03 ΚΟΥΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΞΕΝΟΥ ΑΝΝΑ) 50
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΕΠΑΛ ΕΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ) 90
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05 ΒΕΗ ΜΑΡΙΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 50
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06 ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΙΕΚ ΧΙΟΥ) 50
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 ΤΣΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΔΙΕΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 50
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08 ΜΙΣΟΠΑΠΑΣ ΚΛΩΝΑΡΗΣ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 60
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09 ΚΑΡΓΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ) 80
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (Ι.Ε.Κ ΑΚΜΗ) 50
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11 ΜΠΛΑΤΖΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 50
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12 ΚΑΚΟΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΕΠΑΛ 1 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ) 50
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΕΠΑΛ 1 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ) 60
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14 ΚΟΥΣΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 50
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15 ΛΑΜΕ ΕΡΙΟΝ (ΕΠΑΛ 1 ΘΗΒΑΣ) 50
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 ΡΟΜΠΟΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ (ΔΗΜΟΣΙΟ ΙΕΚ ΠΕΙΡΑΙΑ) 60
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17 DORZI RIGERS (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 50
  18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 ΘΕΟΔΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 50
  19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19 ΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 60
  20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΤΑΣ (ΔΙΕΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 70
  21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21 ΜΠΟΝΟ ΑΙΜΙΛΙΟΣ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 60
  22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22 ΑΣΗΜΑΚΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ (ΔΙΕΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 50
  23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23 VREKA ARSID (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 60
  24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24 ΛΑΒΟΥΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΙΕΚ AΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ) 50

ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ ΑΝΔΡΙΚΟ ΠΟΡΤΡΑΙΤΟ. (ΑΝΔΡΙΚΟ ΚΟΥΡΕΜΑ).

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01 ΓΚΑΛΙΔΗ ΓΙΟΛΑΝΤΑ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 290
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 ΜΠΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 335
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03 ΚΟΥΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΞΕΝΟΥ ΑΝΝΑ) 290
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΕΠΑΛ ΕΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ) 396
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05 ΒΕΗ ΜΑΡΙΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 296
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06 ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΙΕΚ ΧΙΟΥ) 275
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 ΤΣΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΔΙΕΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 310
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08 ΜΙΣΟΠΑΠΑΣ ΚΛΩΝΑΡΗΣ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 340
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09 ΚΑΡΓΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ) 364
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (Ι.Ε.Κ ΑΚΜΗ) 293
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11 ΜΠΛΑΤΖΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 338
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12 ΚΑΚΟΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΕΠΑΛ 1 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ) 334
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΕΠΑΛ 1 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ) 360
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14 ΚΟΥΣΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 293
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15 ΛΑΜΕ ΕΡΙΟΝ (ΕΠΑΛ 1 ΘΗΒΑΣ) 300
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 ΡΟΜΠΟΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ (ΔΗΜΟΣΙΟ ΙΕΚ ΠΕΙΡΑΙΑ) 395
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17 DORZI RIGERS (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 321
  18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 ΘΕΟΔΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 282
  19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19 ΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 349
  20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΤΑΣ (ΔΙΕΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 336
  21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21 ΜΠΟΝΟ ΑΙΜΙΛΙΟΣ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 357
  22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22 ΑΣΗΜΑΚΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ (ΔΙΕΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 307
  23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23 VREKA ARSID (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 338
  24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24 ΛΑΒΟΥΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΙΕΚ AΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ) 350

Στο Ανδρικό πορτραίτο. (Ανδρικό κούρεμα).

1ος ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΕΠΑΛ ΕΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ) 396

2ος ΡΟΜΠΟΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ (ΔΗΜΟΣΙΟ ΙΕΚ ΠΕΙΡΑΙΑ) 395

3ος ΚΑΡΓΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ) 364

4ος ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΕΠΑΛ 1 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ) 360

5ος ΜΠΟΝΟ ΑΙΜΙΛΙΟΣ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 357

6ος ΛΑΒΟΥΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΙΕΚ AΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ) 350

7ος ΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 349

8ος ΜΙΣΟΠΑΠΑΣ ΚΛΩΝΑΡΗΣ (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 340

9ος VREKA ARSID (ΙΕΚ ΟΜΗΡΟΣ) 338

9ος ΜΠΛΑΤΖΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 338

10ος ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΤΑΣ (ΔΙΕΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 336

11ος ΜΠΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (IEK ΠΡΑΞΗΣ) 335

12ος ΚΑΚΟΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΕΠΑΛ 1 ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ) 334

13ος DORZI RIGERS (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 321

14ος ΤΣΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΔΙΕΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 310

15ος ΑΣΗΜΑΚΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ (ΔΙΕΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 307

16ος ΛΑΜΕ ΕΡΙΟΝ (ΕΠΑΛ 1 ΘΗΒΑΣ) 300

17η ΒΕΗ ΜΑΡΙΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 296

18ος ΚΟΥΣΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 293

18ος ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (Ι.Ε.Κ ΑΚΜΗ) 293

19η ΚΟΥΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΞΕΝΟΥ ΑΝΝΑ) 290

19η ΓΚΑΛΙΔΗ ΓΙΟΛΑΝΤΑ (ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ) 290

20ος ΘΕΟΔΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ (ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ) 282

21ος ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΙΕΚ ΧΙΟΥ) 275