LOGO1

 

2018 06 25 Malibu C 2

 

blank

3ο Θέμα: Βραδινό Χτένισμα. (Κλασική Μπανάνα).

Apotelesmata 3 Mpan 2018.2

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (1): ΑΓΓΕΛΑΚΗ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01ΧΑΤΖΗ ΒΑΓΙΑ 70
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 ΤΣΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 70
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04 ΜΑΚΡΗ ΌΛΓΑ 60
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05ΔΙΑΛΙΑΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 50
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 70
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 0ΖΟΥΡΝΑΤΣΙΔΟΥ ΆΝΤΖΕΛΑ-ΚΛΑΥΔΙΑ 50
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 PEPA SPYROS 40
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11 ΣΑΡΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 40
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 ΜΠΕΛΕΚΑ ΛΥΔΙΑ 70
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14 ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 40
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17ΚΟΥΝΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 50
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 ΚΟΡΝΕΑ ΝΤΟΡΙΝΑ 89
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19 BACKA ANTONETA 70
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 99
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21 ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΆΝΝΑ 70
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22MASHENSKA OLEKSANDRA 60
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ 70
  18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 25 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗ ΜΑΡΙΝΑ 60
  19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ 79
  20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 28 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 70
  21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29ΠΑΤΑΚΙΟΥΤΗ ΜΑΡΙΝΑ 70
  22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 30 ΞΥΔΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 60
  23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 31 ΚΑΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  70
  24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 32ΣΤΕΦΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 60
  25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 33 ΠΑΣΧΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 70
  26. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 34ΡΟΥΜΠΕ'Ι'ΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 60
  27. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 36 GIORKHELIDZE MIRANDA 70
  28. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 37 ΚΑΤΣΙΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 70
  29. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 38 ΚΛΕΙΔΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 70
  30. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 39 ΜΠΡΟΥΤΙ ΟΡΝΕΛΑ 70
  31. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 40ΖΑΡΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 70

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (2): ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΑΝΔΙΑΝΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01ΧΑΤΖΗ ΒΑΓΙΑ 50
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 ΤΣΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 60
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04 ΜΑΚΡΗ ΌΛΓΑ 60
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05ΔΙΑΛΙΑΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 60
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 60
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 0ΖΟΥΡΝΑΤΣΙΔΟΥ ΆΝΤΖΕΛΑ-ΚΛΑΥΔΙΑ 60
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 PEPA SPYROS 40
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11 ΣΑΡΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 40
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 ΜΠΕΛΕΚΑ ΛΥΔΙΑ 79
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14 ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 40
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17ΚΟΥΝΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 50
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 ΚΟΡΝΕΑ ΝΤΟΡΙΝΑ 60
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19 BACKA ANTONETA 60
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 60
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21 ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΆΝΝΑ 50
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22MASHENSKA OLEKSANDRA 60
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ 60
  18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 25 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗ ΜΑΡΙΝΑ 60
  19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ 89
  20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 28 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 60
  21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29ΠΑΤΑΚΙΟΥΤΗ ΜΑΡΙΝΑ 60
  22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 30 ΞΥΔΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 50
  23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 31 ΚΑΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  99
  24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 32ΣΤΕΦΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 40
  25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 33 ΠΑΣΧΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 60
  26. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 34ΡΟΥΜΠΕ'Ι'ΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 50
  27. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 36 GIORKHELIDZE MIRANDA 50
  28. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 37 ΚΑΤΣΙΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 60
  29. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 38 ΚΛΕΙΔΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 50
  30. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 39 ΜΠΡΟΥΤΙ ΟΡΝΕΛΑ 60
  31. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 40ΖΑΡΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 50

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (3): ΖΑΒΕΡΔΑ ΕΦΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01ΧΑΤΖΗ ΒΑΓΙΑ 60
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 ΤΣΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 60
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04 ΜΑΚΡΗ ΌΛΓΑ 60
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05ΔΙΑΛΙΑΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 60
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 60
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 0ΖΟΥΡΝΑΤΣΙΔΟΥ ΆΝΤΖΕΛΑ-ΚΛΑΥΔΙΑ 60
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 PEPA SPYROS 60
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11 ΣΑΡΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 60
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 ΜΠΕΛΕΚΑ ΛΥΔΙΑ 70
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14 ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 60
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17ΚΟΥΝΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 60
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 ΚΟΡΝΕΑ ΝΤΟΡΙΝΑ 60
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19 BACKA ANTONETA 99
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 70
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21 ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΆΝΝΑ 60
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22MASHENSKA OLEKSANDRA 60
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ 60
  18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 25 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗ ΜΑΡΙΝΑ 60
  19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ 79
  20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 28 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 60
  21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29ΠΑΤΑΚΙΟΥΤΗ ΜΑΡΙΝΑ 60
  22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 30 ΞΥΔΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 60
  23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 31 ΚΑΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  89
  24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 32ΣΤΕΦΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 60
  25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 33 ΠΑΣΧΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 60
  26. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 34ΡΟΥΜΠΕ'Ι'ΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 60
  27. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 36 GIORKHELIDZE MIRANDA 60
  28. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 37 ΚΑΤΣΙΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 60
  29. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 38 ΚΛΕΙΔΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 60
  30. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 39 ΜΠΡΟΥΤΙ ΟΡΝΕΛΑ 60
  31. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 40ΖΑΡΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 60

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (4): ΒΟΥΛΓΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01ΧΑΤΖΗ ΒΑΓΙΑ 70
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 ΤΣΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 89
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04 ΜΑΚΡΗ ΌΛΓΑ 70
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05ΔΙΑΛΙΑΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 60
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 70
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 0ΖΟΥΡΝΑΤΣΙΔΟΥ ΆΝΤΖΕΛΑ-ΚΛΑΥΔΙΑ 70
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 PEPA SPYROS 50
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11 ΣΑΡΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 50
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 ΜΠΕΛΕΚΑ ΛΥΔΙΑ 70
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14 ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 50
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17ΚΟΥΝΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 60
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 ΚΟΡΝΕΑ ΝΤΟΡΙΝΑ 70
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19 BACKA ANTONETA 98
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 70
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21 ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΆΝΝΑ 70
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22MASHENSKA OLEKSANDRA 70
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ 70
  18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 25 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗ ΜΑΡΙΝΑ 70
  19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ 70
  20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 28 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 79
  21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29ΠΑΤΑΚΙΟΥΤΗ ΜΑΡΙΝΑ 70
  22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 30 ΞΥΔΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 70
  23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 31 ΚΑΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  70
  24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 32ΣΤΕΦΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 60
  25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 33 ΠΑΣΧΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 70
  26. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 34ΡΟΥΜΠΕ'Ι'ΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 70
  27. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 36 GIORKHELIDZE MIRANDA 70
  28. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 37 ΚΑΤΣΙΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 70
  29. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 38 ΚΛΕΙΔΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 70
  30. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 39 ΜΠΡΟΥΤΙ ΟΡΝΕΛΑ 70
  31. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 40ΖΑΡΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 70

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (5): ΤΣΕΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01ΧΑΤΖΗ ΒΑΓΙΑ 60
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 ΤΣΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 89
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04 ΜΑΚΡΗ ΌΛΓΑ 50
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05ΔΙΑΛΙΑΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 60
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 60
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 0ΖΟΥΡΝΑΤΣΙΔΟΥ ΆΝΤΖΕΛΑ-ΚΛΑΥΔΙΑ 50
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 PEPA SPYROS 50
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11 ΣΑΡΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 50
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 ΜΠΕΛΕΚΑ ΛΥΔΙΑ 60
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14 ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 50
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17ΚΟΥΝΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 50
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 ΚΟΡΝΕΑ ΝΤΟΡΙΝΑ 98
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19 BACKA ANTONETA 70
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 70
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21 ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΆΝΝΑ 60
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22MASHENSKA OLEKSANDRA 70
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ 50
  18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 25 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗ ΜΑΡΙΝΑ 50
  19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ 70
  20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 28 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 79
  21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29ΠΑΤΑΚΙΟΥΤΗ ΜΑΡΙΝΑ 70
  22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 30 ΞΥΔΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 50
  23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 31 ΚΑΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 70
  24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 32ΣΤΕΦΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 50
  25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 33 ΠΑΣΧΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 70
  26. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 34ΡΟΥΜΠΕ'Ι'ΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 50
  27. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 36 GIORKHELIDZE MIRANDA 60
  28. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 37 ΚΑΤΣΙΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 60
  29. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 38 ΚΛΕΙΔΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 60
  30. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 39 ΜΠΡΟΥΤΙ ΟΡΝΕΛΑ 70
  31. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 40ΖΑΡΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 60

ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ Βραδινό Χτένισμα. (Κλασική Μπανάνα).

3ο Θέμα: Βραδινό Χτένισμα. (Κλασική Μπανάνα).

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01ΧΑΤΖΗ ΒΑΓΙΑ 310
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 ΤΣΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 368
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04 ΜΑΚΡΗ ΌΛΓΑ 300
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05ΔΙΑΛΙΑΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 290
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 320
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 0ΖΟΥΡΝΑΤΣΙΔΟΥ ΆΝΤΖΕΛΑ-ΚΛΑΥΔΙΑ 290
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 PEPA SPYROS 240
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11 ΣΑΡΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 240
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 ΜΠΕΛΕΚΑ ΛΥΔΙΑ 349
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14 ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 240
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17ΚΟΥΝΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 270
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 ΚΟΡΝΕΑ ΝΤΟΡΙΝΑ 377
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19 BACKA ANTONETA 397
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 369
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21 ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΆΝΝΑ 310
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22MASHENSKA OLEKSANDRA 320
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ 310
  18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 25 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗ ΜΑΡΙΝΑ 300
  19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ 387
  20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 28 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 348
  21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29ΠΑΤΑΚΙΟΥΤΗ ΜΑΡΙΝΑ 330
  22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 30 ΞΥΔΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 290
  23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 31 ΚΑΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  398
  24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 32ΣΤΕΦΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 270
  25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 33 ΠΑΣΧΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 330
  26. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 34ΡΟΥΜΠΕ'Ι'ΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 290
  27. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 36 GIORKHELIDZE MIRANDA 310
  28. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 37 ΚΑΤΣΙΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 320
  29. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 38 ΚΛΕΙΔΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 310
  30. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 39 ΜΠΡΟΥΤΙ ΟΡΝΕΛΑ 330
  31. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 40ΖΑΡΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 310

 

Στο Βραδινό Χτένισμα. (Κλασική Μπανάνα).

Apotelesmata 3 Mpan 2018.33

Apotelesmata 3 Mpan 2018.4

Διεύθυνση επικοινωνίας & Οργάνωσης: Xristoforos Glidopoylos

Διεύθυνση επικοινωνίας σχολών: Νότα Κοσμά

Καλλιτεχνική διεύθυνση διαγωνισμού: Tailormade Hair Academy

Apotelesmata 3 Mpan 2018.5