LOGO1

 

blank

2ο Θέμα: Ανδρικό κούρεμα (Ανδρικό πορτραίτο).

Apotelesmata 2 Ant Pot 2018.2

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (1): ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01ΜΠΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΛΙΖΕ 70
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 ΚΟΚΚΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 70
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04 ΜΠΛΑΤΖΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 60
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05ΖΕΝΕΛΙ ΜΑΡΙΟΣ 60
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 50
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 0JULEA VALENTINA 50
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09 ΜΟΛΙΣΤΙ ΕΝΚΛΑΝΤ 70
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 ΤΣΑΓΚΑΝΟΣ ΟΡΦΕΑΣ 97
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11 ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 86
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 60
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 70
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15 PEPA SPYROS 50
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 ΒΟΥΒΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 50
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17 ΜΠΑΣΚΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ 50
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΑΣΟΝΑΣ 60
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19 ΣΔΡΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 50
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20 BRONITSKA MALHOZHATA 50
  18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21 ΚΟΥΤΣΟΛΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 50
  19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22 ΧΑΤΖΗΣ ΘΑΝΟΣ 50
  20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23 ΑΓΚΟΛΗ ΑΝΤΩΝΗΣ 50
  21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 70
  22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 25 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 70
  23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26 ΠΟΥΛΑΪ ΑΛΕΪΝΤΟ 60
  24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27 ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΑΡΗΣ 50
  25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 28 ΝΤΟΒΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 60
  26. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29 ΜΠΙΡΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 50
  27. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 30 ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 60
  28. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 31 SHULI ZANJELA 50
  29. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 32 ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΙΟΣ 78
  30. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 33 KIIOGJERI ENEA 60
  31. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 34 ΚΑΡΑΪ ΤΖΕΜΑΛΙ 70
  32. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 35 ΖΟΛΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 60
  33. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 36 ΝΤΟΡΖΙ ΡΙΓΚΕΡΣ 60
  34. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 37 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 50
  35. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 39 ΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 60

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (2): ΓΙΑΡΕΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01ΜΠΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΛΙΖΕ 70
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 ΚΟΚΚΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 60
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 0 ΜΠΛΑΤΖΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 70
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05ΖΕΝΕΛΙ ΜΑΡΙΟΣ 60
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 50
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 0JULEA VALENTINA 50
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09 ΜΟΛΙΣΤΙ ΕΝΚΛΑΝΤ 60
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 ΤΣΑΓΚΑΝΟΣ ΟΡΦΕΑΣ 81
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11 ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 60
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 50
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 70
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15 PEPA SPYROS 50
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 ΒΟΥΒΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 50
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17 ΜΠΑΣΚΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ 50
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΑΣΟΝΑΣ 60
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19 ΣΔΡΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 50
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20 BRONITSKA MALHOZHATA 50
  18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21 ΚΟΥΤΣΟΛΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 50
  19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22 ΧΑΤΖΗΣ ΘΑΝΟΣ 50
  20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23 ΑΓΚΟΛΗ ΑΝΤΩΝΗΣ 50
  21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 60
  22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 25 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 75
  23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26 ΠΟΥΛΑΪ ΑΛΕΪΝΤΟ 50
  24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27 ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΑΡΗΣ 60
  25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 28 ΝΤΟΒΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 50
  26. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29 ΜΠΙΡΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 50
  27. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 30 ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 50
  28. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 31 SHULI ZANJELA 50
  29. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 32 ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΙΟΣ 91
  30. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 33 KIIOGJERI ENEA 60
  31. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 34 ΚΑΡΑΪ ΤΖΕΜΑΛΙ 60
  32. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 35 ΖΟΛΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50
  33. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 36 ΝΤΟΡΖΙ ΡΙΓΚΕΡΣ 50
  34. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 37 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 50
  35. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 39 ΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 60

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (3): ΜΑΡΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01ΜΠΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΛΙΖΕ 70
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 ΚΟΚΚΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 60
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 0 ΜΠΛΑΤΖΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 50
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05ΖΕΝΕΛΙ ΜΑΡΙΟΣ 60
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 50
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 0JULEA VALENTINA 60
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09 ΜΟΛΙΣΤΙ ΕΝΚΛΑΝΤ 70
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 ΤΣΑΓΚΑΝΟΣ ΟΡΦΕΑΣ 95
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11 ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 60
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 50
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 79
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15 PEPA SPYROS 50
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 ΒΟΥΒΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 60
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17 ΜΠΑΣΚΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ 50
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΑΣΟΝΑΣ 50
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19 ΣΔΡΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 50
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20 BRONITSKA MALHOZHATA 60
  18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21 ΚΟΥΤΣΟΛΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 60
  19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22 ΧΑΤΖΗΣ ΘΑΝΟΣ 60
  20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23 ΑΓΚΟΛΗ ΑΝΤΩΝΗΣ 50
  21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 70
  22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 25 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 50
  23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26 ΠΟΥΛΑΪ ΑΛΕΪΝΤΟ 50
  24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27 ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΑΡΗΣ 60
  25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 28 ΝΤΟΒΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 50
  26. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29 ΜΠΙΡΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 50
  27. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 30 ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 60
  28. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 31 SHULI ZANJELA 60
  29. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 32 ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΙΟΣ 89
  30. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 33 KIIOGJERI ENEA 60
  31. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 34 ΚΑΡΑΪ ΤΖΕΜΑΛΙ 70
  32. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 35 ΖΟΛΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 60
  33. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 36 ΝΤΟΡΖΙ ΡΙΓΚΕΡΣ 60
  34. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 37 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 60
  35. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 39 ΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 60

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (4): ΤΣΙΚΡΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01ΜΠΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΛΙΖΕ 70
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 ΚΟΚΚΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 60
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 0 ΜΠΛΑΤΖΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 60
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05ΖΕΝΕΛΙ ΜΑΡΙΟΣ 60
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 60
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 0JULEA VALENTINA 60
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09 ΜΟΛΙΣΤΙ ΕΝΚΛΑΝΤ 70
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 ΤΣΑΓΚΑΝΟΣ ΟΡΦΕΑΣ 95
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11 ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 85
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 60
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 70
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15 PEPA SPYROS 60
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 ΒΟΥΒΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 70
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17 ΜΠΑΣΚΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ 50
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΑΣΟΝΑΣ 50
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19 ΣΔΡΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 50
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20 BRONITSKA MALHOZHATA 50
  18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21 ΚΟΥΤΣΟΛΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 50
  19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22 ΧΑΤΖΗΣ ΘΑΝΟΣ 60
  20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23 ΑΓΚΟΛΗ ΑΝΤΩΝΗΣ 50
  21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 60
  22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 25 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 60
  23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26 ΠΟΥΛΑΪ ΑΛΕΪΝΤΟ 50
  24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27 ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΑΡΗΣ 50
  25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 28 ΝΤΟΒΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 60
  26. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29 ΜΠΙΡΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 50
  27. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 30 ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 60
  28. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 31 SHULI ZANJELA 50
  29. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 32 ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΙΟΣ 79
  30. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 33 KIIOGJERI ENEA 60
  31. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 34 ΚΑΡΑΪ ΤΖΕΜΑΛΙ 60
  32. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 35 ΖΟΛΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50
  33. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 36 ΝΤΟΡΖΙ ΡΙΓΚΕΡΣ 60
  34. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 37 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 60
  35. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 39 ΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 50

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (5): ΚΟΡΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01ΜΠΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΛΙΖΕ 60
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 ΚΟΚΚΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 60
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 0 ΜΠΛΑΤΖΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 60
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05ΖΕΝΕΛΙ ΜΑΡΙΟΣ 60
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 60
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 0JULEA VALENTINA 60
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09 ΜΟΛΙΣΤΙ ΕΝΚΛΑΝΤ 60
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 ΤΣΑΓΚΑΝΟΣ ΟΡΦΕΑΣ 91
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11 ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 89
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 60
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 60
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15 PEPA SPYROS 50
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 ΒΟΥΒΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 50
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17 ΜΠΑΣΚΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ 60
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΑΣΟΝΑΣ 60
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19 ΣΔΡΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 50
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20 BRONITSKA MALHOZHATA 60
  18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21 ΚΟΥΤΣΟΛΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 60
  19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22 ΧΑΤΖΗΣ ΘΑΝΟΣ 60
  20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23 ΑΓΚΟΛΗ ΑΝΤΩΝΗΣ 60
  21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 60
  22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 25 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 60
  23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26 ΠΟΥΛΑΪ ΑΛΕΪΝΤΟ 50
  24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27 ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΑΡΗΣ 60
  25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 28 ΝΤΟΒΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 60
  26. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29 ΜΠΙΡΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 50
  27. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 30 ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 60
  28. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 31 SHULI ZANJELA 50
  29. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 32 ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΙΟΣ 79
  30. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 33 KIIOGJERI ENEA 60
  31. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 34 ΚΑΡΑΪ ΤΖΕΜΑΛΙ 60
  32. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 35 ΖΟΛΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 60
  33. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 36 ΝΤΟΡΖΙ ΡΙΓΚΕΡΣ 60
  34. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 37 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 60
  35. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 39 ΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 60

ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ ΑΝΔΡΙΚΟ ΚΟΥΡΕΜΑ (ΑΝΔΡΙΚΟ ΠΟΡΤΡΑΙΤΟ).

2ο Θέμα: Ανδρικό κούρεμα (Ανδρικό πορτραίτο).

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01ΜΠΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΛΙΖΕ 340
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02 ΚΟΚΚΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 310
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 0 ΜΠΛΑΤΖΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 300
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05ΖΕΝΕΛΙ ΜΑΡΙΟΣ 300
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 270
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 0JULEA VALENTINA 280
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09 ΜΟΛΙΣΤΙ ΕΝΚΛΑΝΤ 330
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10 ΤΣΑΓΚΑΝΟΣ ΟΡΦΕΑΣ 459
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11 ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 380
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 280
  11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 349
  12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15 PEPA SPYROS 260
  13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 ΒΟΥΒΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 280
  14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17 ΜΠΑΣΚΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ 260
  15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΑΣΟΝΑΣ 280
  16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19 ΣΔΡΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 250
  17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20 BRONITSKA MALHOZHATA 270
  18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21 ΚΟΥΤΣΟΛΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 270
  19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22 ΧΑΤΖΗΣ ΘΑΝΟΣ 280
  20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23 ΑΓΚΟΛΗ ΑΝΤΩΝΗΣ 260
  21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 320
  22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 25 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 315
  23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26 ΠΟΥΛΑΪ ΑΛΕΪΝΤΟ 260
  24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27 ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΑΡΗΣ 280
  25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 28 ΝΤΟΒΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 280
  26. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29 ΜΠΙΡΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 250
  27. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 30 ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 290
  28. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 31 SHULI ZANJELA 260
  29. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 32 ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΙΟΣ 416
  30. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 33 KIIOGJERI ENEA 300
  31. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 34 ΚΑΡΑΪ ΤΖΕΜΑΛΙ 320
  32. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 35 ΖΟΛΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 280
  33. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 36 ΝΤΟΡΖΙ ΡΙΓΚΕΡΣ 290
  34. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 37 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 280
  35. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 39 ΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 290

Στο Ανδρικό κούρεμα (Ανδρικό πορτραίτο).

01ος ΤΣΑΓΚΑΝΟΣ ΟΡΦΕΑΣ 459 1ο ΕΠΑΛ

02η  ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΙΟΣ 416 ΔΙΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

03οςΠΙΣΤΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 380 2 ΕΠΑΛ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

04οςΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 349 6ο Ε.Π.Α.Λ. ΠΑΤΡΩΝ

05ηΜΠΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΛΙΖΕ 340 ΙΕΚ MORFI

06η ΜΟΛΙΣΤΙ ΕΝΚΛΑΝΤ 330 6 ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ

07η ΚΑΡΑΪ ΤΖΕΜΑΛΙ 320 ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ ΛΆΡΙΣΑΣ

07οςΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 320 ΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΙΕΚ

08οςΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 315 ΔΙΕΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

09οςΚΟΚΚΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 310 ΕΠΑΛ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

10ηKIIOGJERI ENEA 300 1ΕΠΑΛ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

10οςΖΕΝΕΛΙ ΜΑΡΙΟΣ 300 ΔΙΕΚ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

10ος ΜΠΛΑΖΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ300  ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

10ηΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗ ΜΑΡΙΝΑ 300 POP ARTIST

11οςΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 290 ΒΟΥΛΓΑΡΗ

11οςΝΤΟΡΖΙ ΡΙΓΚΕΡΣ 290 ΒΟΥΛΓΑΡΗ

11οςΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 290 ΙΕΚ ΑΓΡΙΝΙΟ

12ος JULEA VALENTINA 280 DATA TYPE - ATELIER DE BEAUTE

12οςΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΑΣΟΝΑΣ 280 ΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΙΕΚ ΓΙΑΤΣΟΣ

12οςΒΟΥΒΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 280 ΙΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

12οςΔΑΓΚΛΗΣ ΧΑΡΗΣ 280 2ο ΕΠΑΛ ΚΙΛΚΙΣ

12οςΖΟΛΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 280 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

12οςΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 280 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

12οςΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 280 ΔΙΕΚ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

12οςΝΤΟΒΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 280 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

12οςΧΑΤΖΗΣ ΘΑΝΟΣ 280 ΕΠΑΣ ΟΑΕΔ ΛΑΡΙΣΑΣ

13ηBRONITSKA MALHOZHATA 270 ΙΙΕΚ ΑΛΦΑ

13ηΚΟΥΤΣΟΛΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 270

13οςΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 270 Δ.ΙΕΚ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

14ος PEPA SPYROS 260 DATA TYPE - ATELIER DE BEAUTE

14ηSHULI ZANJELA 260 1 ΕΠΑΛ ΛΟΥΤΡΆΚΙΟΥ

14οςΑΓΚΟΛΗ ΑΝΤΩΝΗΣ 260

14οςΜΠΑΣΚΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ 260 ΔΙΕΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

14οςΠΟΥΛΑΪ ΑΛΕΪΝΤΟ 260 1ο ΕΠΑΛ-1ο Ε.Κ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

15οςΜΠΙΡΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 250 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

15οςΣΔΡΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 250

 Apotelesmata 2 Ant Pot 2018.3

Διεύθυνση επικοινωνίας & Οργάνωσης: Xristoforos Glidopoylos

Διεύθυνση επικοινωνίας σχολών: Νότα Κοσμά

Καλλιτεχνική διεύθυνση διαγωνισμού: Tailormade Hair Academy

Apotelesmata 2 Ant Pot 2018.4