LOGO1

 

2018 06 25 Malibu C 2

 

blank

1ο Θέμα: Γυναικείο κούρεμα και χτένισμα (Καρέ).

Apotelesmata 1 Thema Student Kare.2

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (1): ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02PEPA SPYROS 70
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗ ΜΑΡΙΝΑ 70
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ 60
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06KOLA LIENTA 70
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08 ΚΑΤΣΙΡΗ ΆΝΝΑ 91
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09JULEA VALENTINA 70
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 60
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 ΖΑΡΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 70
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15BRONITSKA MALHOZHATA 79
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 88

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (2): ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02PEPA SPYROS 60
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗ ΜΑΡΙΝΑ 60
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ 94
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06KOLA LIENTA 60
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08 ΚΑΤΣΙΡΗ ΆΝΝΑ 70
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09JULEA VALENTINA 70
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 60
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 ΖΑΡΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 60
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15BRONITSKA MALHOZHATA 78
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 89

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (3): ΚΕΛΕΣΩΦ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02PEPA SPYROS 70
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗ ΜΑΡΙΝΑ 50
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ 50
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06KOLA LIENTA 60
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08 ΚΑΤΣΙΡΗ ΆΝΝΑ 60
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09JULEA VALENTINA 60
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 40
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 ΖΑΡΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 98
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15BRONITSKA MALHOZHATA 70
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 78

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (4): ΠΕΡΙΦΑΝΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02PEPA SPYROS 91
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗ ΜΑΡΙΝΑ 70
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ 79
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06KOLA LIENTA 70
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08 ΚΑΤΣΙΡΗ ΆΝΝΑ 70
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09JULEA VALENTINA 70
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 89
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 ΖΑΡΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 70
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15BRONITSKA MALHOZHATA 70
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 70

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (5): ΚΩΤΣΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02PEPA SPYROS 70
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗ ΜΑΡΙΝΑ 60
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ 60
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06KOLA LIENTA 60
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08 ΚΑΤΣΙΡΗ ΆΝΝΑ 75
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09JULEA VALENTINA 70
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 50
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 ΖΑΡΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 70
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15BRONITSKA MALHOZHATA 85
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 95

ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ Γυναικείο κούρεμα και χτένισμα (Καρέ).

1ο Θέμα: Γυναικείο κούρεμα και χτένισμα (Καρέ).

  1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02PEPA SPYROS 361
  2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗ ΜΑΡΙΝΑ 310
  3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ 343
  4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06KOLA LIENTA 320
  5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08 ΚΑΤΣΙΡΗ ΆΝΝΑ 366
  6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09JULEA VALENTINA 340
  7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 299
  8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13 ΖΑΡΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 368
  9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15BRONITSKA MALHOZHATA 382
  10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16 ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 420

Στο Γυναικείο κούρεμα και χτένισμα (Καρέ).

01ος ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 420 2 ΕΠΑΛ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

02η  BRONITSKA MALHOZHATA 382 Ι.ΙΕΚ ΑΛΦΑ

03ηΖΑΡΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 368 DATA TYPE - ATELIER DE BEAUTE

04ηΚΑΤΣΙΡΗ ΆΝΝΑ 366 ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ

05ος PEPA SPYROS 361 DATA TYPE - ATELIER DE BEAUTE

06η ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ 343 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

07η  JULEA VALENTINA 340 DATA TYPE - ATELIER DE BEAUTE

08η KOLA LIENTA 320 POP ARTIST

09ηΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗ ΜΑΡΙΝΑ 310 POP ARTIST

10οςΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 299 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Apotelesmata 1 Thema Student Kare.3

Διεύθυνση επικοινωνίας & Οργάνωσης: Xristoforos Glidopoylos

Διεύθυνση επικοινωνίας σχολών: Νότα Κοσμά

Καλλιτεχνική διεύθυνση διαγωνισμού: Tailormade Hair Academy

Apotelesmata 1 Thema Student Kare.4